ایده هایی برای طراحی گلدان

اینها گل و گیاه هستند. هر فضایی که دارید، هر فضای زندگی که دارید، می توانید چند گیاه در اطراف داشته باشید و حدس بزنید چه چیزی؟ شما می توانید گلدان های نقاشی شده خود را بسازید!

گل ها ما را وارد دنیای طبیعی می کنند. این یک فرار خوب است. اگرچه، آن گلدان‌ها و گلدان پلاستیکی گلخانه ای می‌توانند کمی خسته‌کننده باشند. رنگ های قهوه ای و مشکی ساده، رنگ های مایل به خاکستری، انواع آبی و سبز. مگر اینکه گل های بسیار رنگارنگ داشته باشید، کل گیاه می تواند کمی ملایم به نظر برسد.

می توانید از هر نوع گلدان گلی استفاده کنید. گلدان های سفالی و گلدان های سفالی معمولاً برای تزئین استفاده می شوند. می توانید از چوب، فلز و پلاستیک نیز استفاده کنید. این زمان خوبی برای تمیز کردن کمی نقاشی روی گلدان های قدیمی است. فقط باید مطمئن شوید که ابزارهایی که برای پروژه DIY خود استفاده می کنید با مواد گلدان گلی که طراحی کرده اید مطابقت دارند.

سخنی به خردمندان در مورد گلدان های رنگ شده گل. برخی از گلدان ها متخلخل هستند، به ویژه گلدان های سفالی و گلدان های سفالی. شما باید هر گلدان را با 1/10 سفید کننده و 9/10 آب بشویید و بشویید.

قبل از اینکه چنین گلدان هایی را رنگ کنید، باید آنها را آب بندی کنید. آب بندی از تبخیر آب از گلدان جلوگیری می کند. رطوبت را در خاک حفظ می کند و بیرونی گلدان گل را خشک نگه می دارد.

آثار هنری و ایده های خود را برای توسعه طراحی خود از قبل آماده کنید. شما نمی خواهید طراحی باورنکردنی خود را به دلیل عدم تطابق رنگ، سبک و انواع گلدان از دست بدهید.

به منطقه نمایش گلدان گل فکر کنید. داخل خانه خواهد بود یا بیرون؟ کدام رنگ برای گلدان‌ها یا گلدان‌هایی که تزئین می‌کنید مناسب است؟

مکانی که گلدان شیشه ای گل می رود با آنچه شما ایجاد می کنید مناسب است. دکوراسیون خانه را در نظر بگیرید. به رنگ مناسب فکر کنید.

بنابراین، شما تمام ابزارهای طراحی را آماده کرده اید. شما می دانید که چگونه نوع گلدان پلاستیکی نشایی خود را به بهترین نحو تزئین کنید. با این حال، شما نیاز به ایده هایی در مورد نوع گلدان گل رنگ شده خود دارید. آیا ساخت این گلدان های گل می تواند آسان یا متفاوت باشد؟ یک پروژه DIY مناسب چه خواهد بود؟

بیایید به 12 ایده برای ایجاد گلدان پلاستیکی بزرگ گل نگاه کنیم. آنها در درجه سختی قرار دارند و با انواع شخصیت ها مطابقت دارند. در اینجا یک انتخاب است. نگاهی بیندازید و ببینید آیا یک سبک کاشت وجود دارد که بتوانید ایجاد کنید.

 • منابع:
  1. !12Flower Pot Color Ideas: Go Potty and Design Your Own Pots
 • تبلیغات: 
  1. سرامیکی که در برابر نور سایز عوض می کند
  2. از روغن زیتون برای درمان آنفولانزا استفاده کنید!
  3. با این محصولات رنگ چشم خود را تغییر دهید!
  4. معماری که با مقوا ایندربرد بزرگترین ماکت جهان را ساخت!